The Domain Name Industry News


EuroDNS świętuje 2,5 miliona rejestracji domen .eu !

Filed under: Wszystkie — Business Reporter at 10:22 pm on Friday, September 7, 2007

Tylko 16 miesięcy po oficjalnym udostępnieniu do publicznej rejestracji europejskiego TLD .eu, domena zdobyła rewelacyjny wskaźnik wzrostu na poziomie 2,5 miliona zarejestrowanych domen.

Dla Fredericka Schiwek, Vice-Prezesa Sprzedaży oraz Marketingu wiodącego Registrara EuroDNS S.A., “zdobycie rewelacyjnego poziomu 2,5 miliona rejestracji udowadnia, iż ten powszechny adres internetowy jest na prostej drodze do osiągnięcia w Europie wielkiego sukcesu.”

Pośród krajów Unii Europejskiej, największą ilością zarejestrowanych domen .eu mogą pochwalić się takie kraje jak Niemcy (815,000), Wielka Brytania (354,000) oraz Holandia (340,000) - wszyscy z nich jako główni odbiorcy EuroDNS. Francja (170,000) i Włochy (125,000) to kolejne pozycje rankingu. Szwecja i Cipr przodują w środkowej części stawki krajów, każdy z ilością rejestracji .eu na poziomie ok. 90,000. Słowenia oraz Bułgaria - każdy po ok. 3,900 oraz Giblartar - 2,500 zajmują dolną część średniego wyniku.

Nadal większość abonentów domen używa dotychczas funkcjonujących domen globalnych oraz domen narodowych jako domeny główne, reprezentujące ich działalność. Jednak zaobserwować już można coraz większe ilości firm oraz organizacji, dla których adres w domenie .eu staje się priorytetowym TLD utożsamianym z wizerunkiem firmy. “TLD .EU pierwotnie postrzegane jako rozszerzenie uzupełniające, jest w tej chwili w pełni dojrzałym adresem globalnym, gotowym do współzawodnictwa z .com o pozycję najczęściej wykorzystywanego w sieci adresu na naszym kontynencie“, mówi Frederick Schiwek.

Aby uczcić 2,5 miliona rejestracji domen .eu, EuroDNS oferuje discount w wysokości 50% na wszystkie rejestracje domen .eu . Klienci, którzy podadzą kod promocji EUPR25M w trakcie składania zamówienia w serwisie www.EuroDNS.com, będą podlegać bilingowaniu promocyjnemu do dnia 30. września 2007.

Z podobnych promocji jak dla domen .eu, wszyscy Klienci EuroDNS mogą skorzystać także w zakresie innych domen narodowych. Lista voucherów umożliwiających bilingowanie promocyjne dostępna jest w jednym z wcześniejszych artykułów - link.

O firmie EuroDNS

EuroDNS S.A. jest Registrarem globalnych stacjonującym w Luxembourgu oraz posiadającym swoje biura w Holandii, Francji, Korei, a także w Polsce.

EuroDNS specjalizuje się w rejestracjach domen globalnych oraz domen narodowych prawie całego świata, ze szczególnym uwzględnieniem rynku europejskiego, na którego potrzeby działa EuroDNS.com

EuroDNS posiadając także wielu odbiorców w Azji, działa także pod marką AsiaDNS.com dostarczając możliwość rejestracji najistotniejszych TLD kontynentu azjatyckiego.

Oba serwisy firmy EuroDNS S.A. funkcjonują w 12 wersjach językowych, dostarczając razem ponad 80 różnych TLD krajów całego świata, możliwych do zarejestrowania i utrzymywania w jednym miejscu, za pośrednictwem tego samego panelu zarządzania, obsługującego oczywiście płatności online.

Imponującym jest także fakt, iż EuroDNS zasięgiem rynku swoich odbiorców pokrywa 97% obszaru kontynentu rozszerzonej Unii Europejskiej, nie wspominając o licznym rynku zbytu w krajach azjatyckich oraz w USA.

Więcej informacji o EuroDNS mogą Państwo uzyskać na stronie www.EuroDNS.com a także od Managera EuroDNS S.A. w Polsce - Adama Szczypiorskiego, z którym mogą się Państwo kontaktować we wszystkich sprawach związanych z rejestracją oraz utrzymaniem domen.

Adam Szczypiorski (Country Manager EuroDNS Poland)
+48 (0) 691-303-860
adam@eurodns.pl

Źródło: Please release by EuroDNS.com

Leave a Comment 
Close
E-mail It