The Domain Name Industry News


Holenderski rejestr .NL prezentuje raport za rok 2007

Filed under: Wszystkie — Business Reporter at 6:27 pm on Friday, May 23, 2008

Arnhem, 20. maj 2008 - SIDN, rejestr domeny narodowej Holandii (.NL), odnotował w 2007 roku wzrost w ilości rejestracji na poziomie 509,000 domen. W dniu 1. stycznia 2008 całkowita ilość nazw w holenderskim rejestrze wynosiła 2,695,454 domen. Wartości te znajdują się w corocznym raporcie SIDN za rok 2007, opublikowanym dzisiaj na www.sidn.nl

W roku 2007 SIDN  podjął szereg działań, mających na celu ulepszenie jakości usług świadczonych dla ponad 2100 brokerów oraz registrarów. Jednym z nich było zwiększenie częstotliwości dla pliku strefy, odpowiedzialnego za tempo odpytywania noworejestrowanych nazw domen. Kolejne ulepszenie to nowy system monitoringu oraz zarządzania przychodzących zgłoszeń do helpdesk, zarówno tych kierowanych drogą mailową, jak i telefonicznych.

Roelof Meijer, Dyrektor Generalny SIDN: “Kontynuowany wzrost ilości rejestrowanych domen .NL udowadnia doskonałą kondycję wewnątrz rozwijającego się społeczeństwa. Wypełniamy ważną i szczególną rolę dla użytkowników Internetu. Jesteśmy w pełni świadomi tego i dlatego usiłujemy działań na tyle przejrzyście, jak jest to tylko możliwe. Owa otwartość jest także ukazana w nowym, corocznym raporcie, gdzie wyszczególniamy osiągnięte cele oraz opisujemy kompletne projekty, prezentując jednocześnie naszą wizję dalszego rozwoju w strefie rynku holenderskiej domeny narodowej .NL”.

Leave a Comment 
Close
E-mail It