The Domain Name Industry News


Domenowe inwestycje według najnowszej książki John’a Motson

Filed under: Wszystkie — Business Reporter at 5:01 pm on Wednesday, January 9, 2008

Brisbane, Australia (PRWEB) - wraz z nieprzerwanie wzrastającą ilością osób poszukujących nowych możliwości zarabiania pieniędzy online, lektura Domaining Manifesto John’a Motson odsłania intratny sposób budowania zysków dla każdego użytkownika internetowych stron. Motson, posiadając 7-letnie doświadczenie w zakresie domenowych inwestycji, postrzegany jest jako jeden z liderów biznesu domen internetowych.

To, z czego ludzie nie zdają sobie sprawy, lub co więcej, czego domenowi profesjonaliści nie chcą zaakceptować i przyjąć do wiadomości, zostało w literackiej postaci udowodnione. Teoretycznie każdy może generować zyski na bazie domen internetowych. W odniesieniu do Wikipedii, “Domaining jest biznesem kupowania, sprzedawania, rozwijania i realizowania zysków z domen internetowych”. Domenowe inwestycje oraz ogólnie domeny, zawsze były mitem dla użytkowników stron.

“Znacza część społeczeństwa okazuje się mieć błędną opinię o domenowym biznesie i domenowych inwestorach. Często określamy ich jako łajdaków, czyhających w ukryciu w celu schwytania wygasającej właśnie domeny”, mówi Motson. “Nic bardziej błędnego! Domeny są kontrolowane oraz monitorowane przez podmioty administracyjne ICANN - rozpoznawalne w świecie organizacje, bazujące na zasadach oraz regulacjach, które chronią domeny internetowe i ich właścicieli. Zgodnie z realiami, domeny są w praktyce dzierżawione na okres maksymalnie do 10 lat. Gdy dana domena zbliża się do wygaśnięcia i faktycznie wygaśnie, wszyscy użytkownicy Internetu mają jednakowe prawo do wykupienia jej, chyba że dana nazwa domenowa jest zastrzeżonym na świecie znakiem towarowym. To, co realizują domenowi inwestorzy, jest jedynie korzystaniem z pełnoprawnej możliwości przedłużenia umowy dzierżawy, udostępnionej przez podmioty nadzorujące. Jeśli ty także posiadasz jakieś domeny, także jesteś domainerem”.

Obecnie domeny internetowe szacowane są jako jedne z najlepiej sprzedawalnych i wartościowych towarów w sieci, stając się doskonałym przedmiotem inwestycji dla nowoczesnych inwestorów. Ceny dobrych domen osiągają wyżyny sławy, powodując zazdrość i zdziwienie obserwatorów transakcji, które coraz częściej zmuszają nas do uznawania 7 cyfrowych kwot za standardową wartość ciekawych domen.

“Domaining Manifesto jest obowiązkową pozycją dla każdego, kto zamierza podjąć wyzwanie jakie stawia inwestowanie w domeny. Ta książka, krok po kroku, przedstawi Ci wszystkie bezcenne informacje jakie musisz posiadać w celu realizacji zysków z domen”, mówi Simon Johnson, właściciel i wydawca Domainer Income.

John Motson jest profesjonalnym inwestorem domenowym, a także autorem DnXpert.com Inwestuje w domeny od roku 2000, aktualnie posiadając ponad 1000 domen. Pomyślnie zakupił oraz sprzedał ok. 1000 nazw, zarabiając znaczne kwoty na każdej transakcji.

Więcej informacji dostępnych jest na www.domainingmanifesto.com

Źródło: PR Web Press Release - 8. styczeń, 2008

Leave a Comment 
Close
E-mail It