The Domain Name Industry News


6-7 wrzesień 2007 - Domain Focus London Conference

Filed under: Wszystkie — Business Reporter at 4:08 pm on Thursday, August 30, 2007

Nie zapomnij o najgorętszym wydarzeniu ze światowej branży domen internetowych! Domain Focus London odbędzie się 6. oraz 7. września 2007 w Hotelu Savoy.

 

Domain Focus ma tylko jeden cel - połączyć domenowych oraz internetowych specjalistów, a także inwestorów oraz właścicieli domen, czerpiących między sobą wzajemne korzyści, na międzynarodowej konferencji odbywającej się na najwyższym światowym poziomie.

Domain Focus

Konferencje Domain Focus organizowane są w 18 krajach, 36 razy w roku. W roku 2007 RoadShow zaplanowane są w Londynie, Santa Monica oraz w Berlinie.

Konferencja w Londynie jest przewidziana dla 250 osób, a zgodnie z zapowiedziami organizatorów, wystrój hotelu zostanie przygotowany w sposób wyjątkowo indywidualny, prezentując wszystkie atuty regionu oraz lokalnych dostawców.

Organizacja Domain Focus specjalnie dobiera uczestników każdego globalnego oraz regionalnego DomainShow - dzięki temu, każda konferencja łączy ze sobą wiodących graczy oraz uczestników domenowego biznesu na najwyższym możliwym poziomie.

Profesjonalne spojrzenie na własność intelektualną, prawa dotyczące rejestracji domen - to tematy, które towarzyszą każdemu DomainShow, odbywającemu się zawsze w luksusowych, a niekiedy w historycznych miejscach.

Źródło: Domain Focus - 27 sierpień 2007 - http://www.domainfocus.org/index.php?page=location_london

Leave a Comment 
Close
E-mail It