The Domain Name Industry News


Domeny zagraniczne łatwo dostępne i tanie jak nigdy dotąd!

Filed under: Wszystkie — Business Reporter at 1:53 pm on Monday, July 9, 2007

    Jak to możliwe? Firma EuroDNS S.A. wchodząca w skład DataCenter Group działającej w Luxemburgu, będąca akredytowanym rejestratorem domen globalnych, domen narodowych kilkudziesięciu krajów zagranicznych oraz domen polskich, a także europejskich, otwiera swoje przedstawicielstwo w Polsce.

Oznacza to, że polscy klienci, którzy intensywnie rozwijają swoją działalność na rynkach zagranicznych, dzięki ofercie EuroDNS będą mieli możliwość w prosty i przystępny sposób rejestrować domeny zagraniczne bez konieczności poszukiwania rejestratorów w Niemczech czy USA.

“Powstanie polskiego oddziału EuroDNS, to w praktyce skrócenie domenowego łańcuszka Registrarów, z usług których korzystają już polscy Klienci. Innymi słowy, oferta EuroDNS to możliwość ominięcia złożonych poziomów pośrednictwa w sprzedaży domen - wyjaśnia Adam Szczypiorski, szef polskiego departamentu EuroDNS. - W efekcie Klient końcowy lub Reseller współpracujący z EuroDNS zapłacą mniej za nazwy z takimi końcówkami jak .de, .ru, .tv, .it, .mobi, .cz, .sk itd., nie płacąc wysokich prowizji za pośrednictwo działającym na rynku rejestratorom, którzy de facto utrzymują domeny Klienta w zagranicznych Registry, a sprzedają je pod własnym brand’em.”

Luxemburg DataCenter Group to także jeden z największych światowych dostawców usług VoIP, oferowanych pod marką VoIPGate. Możemy przypuszczać, że z czasem do oferty EuroDNS Poland wejdą także pozostałe produkty znajdujące się obecnie w ofercie Grupy DataCenter z Luxemburga.

Aktualna propozycja EuroDNS Poland skierowana jest do szerokiego grona odbiorców biznesowych oraz indywidualnych, potrzebujących rzetelnego partnera, który bezpośrednio zapewni trudno dotychczas dostępne domeny zagraniczne wraz z przejrzystym systemem zarządzania. Więcej na www.EuroDNS.pl

Leave a Comment 
Close
E-mail It