The Domain Name Industry News


Wraz z Nowym Rokiem StrategieTel uruchomił serwis poświecony najnowszej generacji domen .tel i innowacyjnym usługom.

Filed under: Wszystkie — Business Reporter at 11:46 am on Tuesday, January 12, 2010

W dniu 7 stycznia 2009 Spółka StrategieTel Sp z o.o. uruchomiła serwis poświęcony domenom .tel – ich wykorzystaniu dla osób indywidualnych i w biznesie.
Pod adresem www.strategietel.pl znajdą Państwo cenne informacje o możliwościach domeny .tel. Firma planuje stopniowo wprowadzać usługi i rozwiązania oparte o .tel technologię.

StrategieTel Sp. z o.o. daje możliwość łatwego zarejestrowania przez każdą polską firmę i osobę prywatną cyfrowej wizytówki jaką jest domena .tel, która będzie dla użytkowników w Internecie mobilnym i tradycyjnym na zawsze identyfikatorem i centrum komunikacji.
Rejestracja oferowana jest w wyniku zawarcia umowy partnerskiej z luksemburskim EuroDNS, pierwszym rejestratorem z którym Telnic zawarł umowę aranżując wprowadzenie .tel domeny.

Domena .tel jako jedyna daje właścicielowi gwarancję stałej aktualności własnych danych i szybkiej dostępności informacji na komórkach co jest bardzo ważne bo każdy z nas poszukuje coraz szybszego dostępu do informacji w każdej chwili. Znajdą Państwo również informacje dotyczące możliwości i siły jaką daje posiadanie domeny .tel (w tym w integracji z tradycyjną www) oraz aplikacji opracowanych przez firmę matkę domen .tel czyli Telnic.

Posiadanie domeny tel i korzystanie z aplikacji dla np. BlackBerry, Iphone’a czy Outlooka ułatwia organizacje zarówno kontaktów prywatnych jaki i zawodowych.

.tel gwarantuje innowacyjne wykorzystanie infrastruktury Internetu, zmieniając tym samym dotychczasowe oblicze komunikacji oraz sposób utrzymywania kontaktu z innymi ludźmi.

Telnic zdobywa licze nagrody, w tym Models of Excellence 2009, przyznawaną przez InfoCommerce Group.

Firma StrategieTel jest liderem na polskim rynku w zakresie świadczenia e-usług w oparciu o innowacyjną technologię .tel.
Z myślą o polskich użytkownikach tej niezwykłej technologii nie tylko stworzyliśmy serwis informacyjno – komercyjny ale również opracowaliśmy polskie wersje materiałów informacyjnych, przewodników oraz prezentacji tak aby w Polsce korzystanie było przyjazne i łatwe.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą www.strategietel.pl.

Szczegółowych informacji udzieli Państwu Prezes Zarządu Mieczysław Mazur; e-mail: mieczysław.mazur@strategietel.pl , tel. 509 435845
_______________________________________________________

StrategieTel – jest polską Spółką powołaną w celu popularyzacji technologii komunikacyjnej .tel w Polsce oraz zaoferowania innowacyjnych usług opartych o potencjał domeny .tel

Spółka zarejestrowana została we wrześniu 2009 r. przez Sąd Rejonowy dla Krakowa – Śródmieścia – Wydział Gospodarczy pod numerem 0000335978

EuroDNS - jest europejskim rejestratorem globalnym z siedzibą w Luksemburgu i pierwszym akredytowanym przez ICANN rejestratorem, który zawarł umowę z Telnic Ltd. by wprowadzać i upowszechniać nowe rozwiązania komunikacyjne .tel
Telnic Ltd - założona w 2000 roku firma Telnic Limited jest operatorem rejestru oraz organizacją wspierającą nowe, sponsorowane domeny najwyższego poziomu (sponsored top level domain - sTLD), z siedzibą w Wielkiej Brytanii.

Źródło: Informacja prasowa Strategietel Sp. z o.o. 

Leave a Comment 
Close
E-mail It