The Domain Name Industry News


Domeny .EU i .MOBI w sensacyjnie niskiej cenie 5€

Filed under: Wszystkie — Business Reporter at 11:24 am on Friday, June 13, 2008

Z okazji zbliżającego się Domainer Meeting 2008 w Paryżu, EuroDNS oferuje szczególnie atrakcyjne stawki dla domen .EU oraz .MOBI - nazwy w obu rozszerzeniach można w tej chwili bez żadnych ograniczeń i jakichkolwiek restrykcyjnych regulaminów nabyć w cenie tylko 5€.

Aby skorzystać z nowych stawek, wystarczy w panelu administracyjnym klienta dodać voucher 5MOBI15 dla .MOBI oraz 5EU30 dla .EU

Jak informuje Registrar EuroDNS, promocja potrwa do końca czerwca dla domen .EU i do 15. lipca dla .MOBI

Domainer Meeting 2008 Paris to największe wydarzenie branży domen internetowych w roku. Konferencja, której sponsorami są EuroDNS, Domain Sponsor, EP Services, Fabulous, dotAsia, Renova, InterNetX, Namemedia, Namedrive, Fusu, dotMobi, Modern Domainer, Domain News, Realtime, Skenzo, DDC, Telnic, Sedo, Nameintel oraz Afilias, jest doskonałą szansą dla wszystkich uczestników społeczności domenowej do nawiązania nowych kontaktów, poznania najnowszych trendów w rejestracjach domen oraz domenowych inwestycjach, a także do wymiany doświadczeń i dyskusji na najbardziej gorące tematy z biznesu domen internetowych.

Domainer Meeting 2008 w Paryżu zgromadzi ponad 300 gości z całego świata, którzy już od kilku miesięcy posiadają swoje bilety wstępu do Le Meridien Montparnasse Hotel, gdzie odbędzie się to ekskluzywne spotkanie. Jak dowiaduje się DomainNews, dla zainteresowanych konferencją, którzy nie zgłosili jeszcze chęci udziału w imprezie, organizatorzy zabezpieczyli pewną ilość wejściówek. O ich przyznanie można ubiegać się na stronie http://www.domainermeeting.com/?page_id=49&category=3, jednak ich ilość jest już ograniczona.

Leave a Comment 
Close
E-mail It