The Domain Name Industry News


Domainer Meeting Paris 2008 - dołącz do uczestników największej imprezy domenowej roku. Do zdobycia ostatnie wejściówki!

Filed under: Wszystkie — Business Reporter at 11:46 am on Wednesday, June 4, 2008

Rejestry dotASIA oraz dotMOBI, EuroDNS, Sedo, Namedrive, a także wiele innych, największych firm tworzących rynek domen internetowych na świecie, zapraszają na najbardziej prestiżowe wydarzenie roku - Domainer Meeting 2008, które odbędzie się w dniach 19. - 20. czerwca 2008, w prawdopodobnie najpiękniejszym mieście Europy - w Paryżu. Na to niesamowicie zapowiadające się spotkanie inwestorów domen, organizatorzy wybrali Hotel Meridien Montparnasse, jeden z najbardziej ekskluzywnych hoteli Paryża.
Z uwagi na wyjątkowe zainteresowanie imprezą, sponsorzy zorganizowali dodatkową pulę wejściówek dla osób, które w ostatnich dniach masowo zgłaszały chęć uczestnictwa w spotkaniu.

Na konferencji nie powinno zabraknąć przede wszystkich domenowych inwestorów, którzy już w tej chwili zdają sobie sprawę z wartości domen internetowych jako wirtualnych nieruchomości inwestycyjnych. Głównym punktem programowym konferencji będą na pewno gorące dyskusje, m.in. o wpływie nowych TLD na rozwój rynku, nowych możliwościach generowanych zarówno przez rynek pierwotny domen jak i aftermarket. Na konferencji nie zabraknie także kluczowych gości ze świata domen internetowych, uznawanych za ekspertów dynamicznie rozwijających biznes domen internetowych. Swoją obecnością zaszczycą m.in.: Phil Corwin (ICA), Paul Keating (RenovaLTD), Jay Westerdal (DomainTools), Leona Chen (DotAsia Organisation), Matt Bentley (Sedo), Tom Murphy (Namemedia), Adam Szczypiorski (EuroDNS).

W ramach atrakcji po całodniowym, czwartkowym spotkaniu w Meridien Montparnass Hotel, organizatorzy zapraszają na kolację oraz party, które odbędzie się w nocy, w czwartek 19. czerwca w gustownym Parisian Club, Le Cabaret. DomainSponsor zachęca wszystkich uczestników Domainer Meeting do zagoszczenia w nocnej kuchni smakoszy, skosztowania dodatków zimnego bufetu i przede wszystkim wspólnych spotkań towarzyskich. Według organizatorów, atrakcje tego wieczoru zapowiadają się “magical” i “mysterious”!
Do północy impreza będzie zamknięta wyłącznie dla uczestników Domainer Meeting, natomiast po godzinie 00:00, klub zostanie otwarty dla gości z zewnątrz, umożliwiając wspólną zabawę z mieszkańcami Paryża w gorącej atmosferze czerwcowej nocy.

SnapNames, doskonale rozpoznawalny lider międzynarodowego rynku aftermarket, a przede wszystkim aukcji domen, w piątek, 20. czerwca przeprowadzi w trakcie konferencji swoją Live Auction. Jak zwykle na aukcjach SnapNames, do nabycia będą tak szczególne domeny jak Hotels.eu, Meeting.eu, Airports.info i wiele innych.

Aby skorzystać z szansy uczestnictwa w tym niepowtarzalnym wydarzeniu, należy zarejestrować chęć uczestnictwa w konferencji na www.DomainerMeeting.eu Na wszelkie pytania związane z imprezą odpowiada współorganizator spotkania, EuroDNS poprzez mail: marketing@eurodns.com

Jak dowiaduje się DomainNews, dla zainteresowanych konferencją, którzy nie zgłosili jeszcze chęci udziału w imprezie, organizatorzy zabezpieczyli dodatkową ilość wejściowek. O ich przyznanie można ubiegać się na stronie http://www.domainermeeting.com/?page_id=49&category=3, jednak ich ilość jest już ograniczona.

Szczegółowe informacje można uzyskać u managerów EuroDNS: Adam Szczypiorski (email: adam@eurodns.pl) oraz Nuno Soares (email: nsoares@eurodns.com)

Leave a Comment 
Close
E-mail It