The Domain Name Industry News


EuroDNS wchodzi na platformę mobilną

Filed under: Wszystkie — Business Reporter at 10:25 am on Monday, February 15, 2010

Luxembourg, 11.02.2010 - EuroDNS S.A., międzynarodowy rejestrator nazw domen internetowych w rozszerzeniach z całego świata, uruchomił mobilną wersję swojego systemu rejestracji domen, www.EuroDNS.mobi, dedykowaną dla użytkowników telefonów iPhone. Wprowadzone rozwiązanie umożliwia Użytkownikom EuroDNS w jeszcze szybszy i łatwiejszy sposób korzystać z systemu rejestracji domen.

Mobilna wersja systemu została stworzona w oparciu o istniejący interface i narzędzia znane z EuroDNS.com. Oznacza to, że logując się do swojego panelu EuroDNS z poziomu telefonu komórkowego, Użytkownicy EuroDNS mogą swobodnie zarządzać swoimi dotychczasowymi domenami i rejestrować kolejne. Wygląd nowej wtyczki został dostosowany do domyślnych elementów nawigacyjnych znanych użytkownikom telefonów iPhone.

Xavier Buck, Prezes Zarządu EuroDNS S.A., wyjaśnia: “Jako, że świat wstąpił już do ery iPhone’a, jesteśmy zobligowani do rozwijania mobilnej obecności internetowej w celu udostępnienia naszym Użytkownikom możliwości rejestracji swoich domen bezpośrednio z telefonów komórkowych, kiedykolwiek i gdziekolwiek w danej chwili się znajdują. Zdecydowaliśmy się zatem połączyć wygląd panelu EuroDNS, jego oryginalny charakter i szereg narzędzi. Wyodrębniliśmy sam proces rejestracji, czyniąc go szybszym i prostszym; także wszystkie inne narzędzia są łatwo dostępne z poziomu przyjaznego użytkownikowi menu. Aby skorzystać z mobilnej wersji systemu EuroDNS, użyj swojego iPhone’a i odwiedź adres http://EuroDNS.mobi

Oprócz szybkiej rejestracji domen, Klienci EuroDNS korzystając z mobilnej wersji EuroDNS.mobi, mają także dostęp do  rozbudowanego systemu pomocy FAQ, mogą dopisać się do newslettera EuroDNS wysyłanego raz w miesiącu oraz pobierać inne dodatkowe informacje.

Korzyści płynące z mobilnej wersji panelu EuroDNS są nieograniczone i EuroDNS.mobi będzie systematycznie aktualizowane i ulepszane, tak aby spełniać oczekiwania i potrzeby Klientów.

Aby uzyskać więcej informacji o rejestracji domen w EuroDNS oraz skorzystać z comiesięcznych promocji, odwiedź http://EuroDNS.com lub skontaktuj się z managerami firmy EuroDNS. Kontakt: http://www.eurodns.com/AboutUs/view_category/1/4

O EuroDNS S.A.
EuroDNS S.A. jest Registrarem globalnym, posiadającym bezpośrednią akredytację ICANN, stacjonującym w Luxembourgu oraz posiadającym swoje lokalne oddziały w Holandii, Francji, Polsce i Korei. Specjalizuje się w masowych rejestracjach geograficznych domen międzynarodowych ccTLD krajów całego świata, domen globalnych .COM, .EU, .ASIA oraz .TEL. Dostarczając swoje usługi oraz technologię rejestracji domen dla ok. pół miliona Klientów, z których wielu jest głównymi narodowymi providerami domen o zasięgu lokalnym, EuroDNS obszarem swoich odbiorców pokrywa 97% rozszerzonej Unii Europejskiej. EuroDNS S.A. jest także zaufanym Registrarem w krajach Azji (www.AsiaDNS.asia) oraz w USA. Zarządzając wizerunkiem wielu znanych marek na świecie, EuroDNS S.A. jest głównym administratorem domen dla właścicieli znaków handlowych i największych korporacji z USA oraz Europy.

Źródło: informacja prasowa EuroDNS S.A.

Leave a Comment 
Close
E-mail It