The Domain Name Industry News


T.R.A.F.F.I.C. jedzie do Australii

Filed under: Wszystkie — Business Reporter at 10:40 am on Friday, April 18, 2008

Profesjonalni inwestorzy domen internetowych z całego globu będą mieli okazję uczestniczyć w pierwszej, australijskiej konferencji “T.R.A.F.F.I.C. Down Under” już w tym roku. Firmy domenowe Fabulous.com (Dark Blue Sea Ltd) oraz T.R.A.F.F.I.C., zdecydowały się wspólnie zorganizować to premierowe wydarzenie zaplanowane na dni 18. - 20. listopad 2008. Impreza odbędzie się w jak zwykle luksusowym hotelu, Sheraton Mirage Resort, Gold Coast, Queensland, w Australii.

Jesteśmy w tej chwili świadkami niespotykanego dotychczas wzrostu nakładów, przeznaczanych na reklamę online. Tylko w pierwszej połowie roku 2007, reklamodawcy z USA wydali na reklamę kwotę 10 bilionów USD. Internetowi przedsiębiorcy zarabiają miliony dolarów na kupnie, sprzedaży, rozwoju i monetaryzacji domen internetowych.

 

W trakcie ostatniego T.R.A.F.F.I.C. East show, Steve Forbes, Prezes Zarządu Forbes oraz redaktor magazynu Forbes, prezentował swój szczególny entuzjazm na temat branży. “Internetowa oglądalność oraz domeny są podstawową nieruchomością XXI wieku. Ten rynek dojrzewa, a osoby indywidualne, firmy oraz inwestorzy i organizacje, które nie zrozumieją jego znaczenia oraz wartości, tracą właśnie swoją wielką szansę rozwoju”. T.R.A.F.F.I.C. Down Under będzie pierwszą konferencją organizowaną poza USA, celowo skierowaną na międzynarodowych uczestników tj. właściciele domen, Registrarzy, sponsorzy, inwestorzy, firmy reklamowe, firmy medialne, managerowie funduszy inwestycyjnych, analitycy finansowi czy eksperci z branży domen. Uczestnicy konferencji wezmą udział w 3-dniowych warsztatach, mając okazję do wysłuchania kluczowych speakerów z branży. Konferencja będzie także okazją ciekawych spotkań towarzyskich, w jednej z najbardziej unikalnych dzielnic odpoczynku i rozrywki w Australii.Aby dowiedzieć się więcej o szczegółach konferencji, zapraszamy na stronę www.TrafficDownUnder.com

Leave a Comment 
Close
E-mail It