The Domain Name Industry News


dotMOBI uruchamia specjalną serię aukcji domen klasy PREMIUM

Filed under: Wszystkie — Business Reporter at 10:32 am on Friday, September 14, 2007

DUBLIN, Irlandia i WASHINGTON, DC – 13. wrzesień 2007 – Registry dotMOBI ogłosiło pierwszą z serii 3-miesięcznych aukcji online dla najbardziej ekskluzywnych domen, włączając w to takie nazwy jak ask.mobi, atm.mobi, cars.mobi, love.mobi czy moto.mobi.

Początek w środę, 26. września! - czyli pierwszy jubileusz włączenia do ogólnej dostępności domen .mobi - właśnie w tym dniu na aukcję Sedo.com zostanie wystawionych 100 najwyżej ocenianych domen klasy PREMIUM, co następowało będzie jeszcze w październiku oraz listopadzie.

Lista premiowanych domen jest zestawem ponad 5,500 powszechnie używanych słów, które Registry dotMOBI zestawiło w jedną całość w trakcie formowania listy. dotMOBI jest pierwszą domenową firmą, która oferuje wybrane domeny bezpośrednio poprzez proces aukcyjny, zamiast tradycyjnej polityki “first come, first served” czyli kto pierwszy ten lepszy.

“Mobilna strona to znacznie więcej niż tylko adres dedykowany ponad 1,6 biliona wyposażonych w Internet użytkowników spacerujących po świecie. Najpotężniejsze na świecie marki wyjątkowo jak nigdy potrzebują łatwego do zapamiętania sposobu na przyciągnięcie mobilnego klienta. dotMOBI posiada jedną z najwyżej pożądanych list domen na świecie”, stwierdził David Ryder, Vice Prezes Marketingu i Sprzedaży Registry dotMOBI. “dotMOBI sprzedaje domeny za pośrednictwem Sedo, ponieważ Sedo.com jest jednym z głównych miejsc, gdzie najważniejsi band managerowie na całym świecie poszukują najlepszych domen.”

Tim Schumacher, CEO Sedo.com, “Domeny PREMIUM Registry dotMOBI są specjalnie stworzone dla osób chcących pozyskać odbiorców mobilnych. Nabywcy z Sedo.com obstawiają w tej chwili, iż upłynie jeszcze ponad rok czasu, zanim pojawi się szansa nabycia domen oferowanych w tej chwili przez dotMOBI. Jesteśmy dumni, iż Registry dotMOBI wykorzysta nas serwis jako miejsce sprzedaży pierwszej serii domen.”

W licytacji premiowanych domen dotMOBI będą mogły uczestniczyć zarówno firmy jak i użytkownicy indywidualni. Zasady tej specjalnej aukcji będą takie same, jak w przypadku standardowych aukcji Sedo.com

dotMOBI stworzyło jednak kilka minimalnych wymagań dla kupujących. Oto one:

  • domena musi zostać zarejestrowana przez zwycięzcę aukcji w ciągu 10 dni od momentu otrzymania kodu autoryzacji
  • strona początkowo składa się z udostępnionego przez dotMOBI template’u (dostępnego za pośrednictwem Sedo.com)
  • zapewnienie ze strony kupującego stworzenia, uruchomienia i bieżącego zarządzania strony ze stosowną zawartością w ciągu 6 miesięcy od nabycia jednej z domen z listy dotMOBI
  • w pełni dostosowanej strony zgodnie ze wskaźnikiem http://ready.mobi na poziomie 4/5

Pełne informacje, zawierające kompletną listę domen aukcyjnych, znaleźć można na stronie http://premiumauction.mobi

Doskonałym źródłem informacji mogą okazać się także następujące osoby:

Vance Hedderel
dotMobi
+1-703-485-5563
vhedderel@mtld.mobi

Danielle Siemon
A&R Edelman for dotMobi (US)
+1-650-762-2947
danielle.siemon@edelman.com

Sasha Manners
Edelman for dotMobi (Europe)
+44-20-7344-1504
sasha.manners@edelman.com

Kate Donahue
Director of Marketing
Sedo
+1-617-499-7260
kate@sedo.com

Leave a Comment 
Close
E-mail It