The Domain Name Industry News


Network Solutions® ogłasza ekskluzywną usługę sprzedaży domen .com oraz .net

Filed under: Wszystkie — Business Reporter at 9:06 am on Friday, September 28, 2007

Network Solutions® umożliwia w tej chwili pozyskanie domen klasy premium, które pozostają już zarejestrowane przez aktualnych użytkowników i są przeznaczone do sprzedaży. “Premium Resale Domain Service” pozwala kupującym na bezpieczne nabycie domeny po określonej cenie w taki sposób, aby transakcja zakończyła się jak najszybciej, bez dodatkowych negocjacji pomiędzy sprzedającym i kupującym.

Nawet niewielkie przedsiębiorstwa nie powinny heroiczne nastawiać się na obniżanie kosztów działania ich biznesu, głównie podczas dokonywania wyboru w zakresie ich internetowej wizytówki jaką jest domena. Z pewnością wielu właścicieli firm nie zdaje sobie do końca sprawy z istoty internetowego adresu. Jednak w dobie powszechnie funkcjonującego internetu, firmowa witryna staje się drugim, co prawda wirtualnym, ale niezmiernie ważnym wcieleniem firmy w świadomości klienta. Dlatego właśnie adres internetowy przedsiębiorstwa czy jego jego produktu powinien zostać dobrany z najwyższą starannością.

Nawet jeśli pożądany adres internetowy nie jest dostępy do wolnej rejestracji, nie ma tragedii. Nie oznacza to także, że należy wybrać inną, mniej atrakcyjną nazwę. Dzięki takim usługom jak Network Solutions®, każdy może pozwolić sobie na znalezienie najbardziej odpowiedniej dla niego domeny.

Jeff Grosman, SVP Product Marketing & Management w Network Solutions, wyjaśnia, “Twoja domena jest głównym czynnikiem łączącym firmę z klientem - klientem, który dzięki sieci Internet może zapamiętać twoją markę lub produkty w sieci. Firma Network Solutions zdaje sobie doskonale sprawę z tego, że znalezienie odpowiedniej domeny może być często stresujące dla każdego właściciela. Dlatego właśnie oferujemy ekskluzywną usługę sprzedaży domen po to, aby nasi klienci mieli jak największy wybór w trakcie poszukiwania nazwy, która najlepiej odzwierciedla oferowany produkt lub usługę naszego klienta.”

Oferowane przez Network Solutions domeny, możliwe są do natychmiastowej rejestracji po cenie uzgodnionej pomiędzy Network Solutions, a prawomocnym właścicielem konkretnej domeny. Przy czym należy podkreślić, iż Network Solutions odgrywa w całym procesie rolę łącznika pomiędzy kupującym, a aktualnym właścicielem oferującym sprzedaż. W praktyce oznacza to, że w procesie zakupowym nie ma targowania się, co przyczynia się do możliwie najszybszego nabycia domeny przez zainteresowaną nią osobę.

Network Solutions będzie także prezentować klientowi podobne, ekskluzywne domeny do tych, których poszukuje klient, w celu dostarczenia jak największego wyboru potencjalnemu nabywcy. Chwilę po tym jak konkretna domena zostanie ostatecznie nabyta przez danego użytkownika, będzie ona widoczna na koncie użytkownika serwisu Network Solutions.

Domeny klasy PREMIUM są oczywiście droższe niż każda niezarejestrowana, nowa domena, którą można w dowolnej chwili nabyć. Ostateczna cena zależna jest od takich czynników jak ilość znaków nazwy, czas od jakiego zarejestrowana jest domena, popularność oraz typ frazy określającej, a także ruch generowany na domenie.

Klient nabywający domenę klasy PREMIUM płaci tylko raz za dokonany zakup, a opłata zawiera dodatkowy rok utrzymania nazwy. Dłuższy czas odnowienia może oczywiście zostać dodany od razu w trakcie dokonywania zakupu za kwotę w wysokości $19.99 za każdy kolejny rok utrzymania domeny.

Więcej szczegółowych informacji dostępnych jest na stronie Network Solutions.

Leave a Comment 
Close
E-mail It