The Domain Name Industry News


Zarejestruj swój udział na 32. międzynarodowej konferencji ICANN w Paryżu

Filed under: Wszystkie — Business Reporter at 6:19 am on Tuesday, February 26, 2008

Najbliższa konferencja ICANN, która odbędzie się w dniach 22.~27. czerwca 2008 w Paryżu w hotelu Le Méridien Montparnasse, będzie spotkaniem otwartym oraz darmowym dla wszystkich zainteresowanych. W związku z tym, ICANN tym bardziej namawia do aktywnego uczestnictwa w zbliżającej się debacie zarówno poprzez realne przybycie do Paryża, jak również wybranie wirtualnego połączenia webcast.

Wszyscy ci, którzy zamierzają uczestniczyć w konferencji, proszeni są już teraz o wypełnienie formularzy rejestracyjnych. W hotelu Le Méridien Montparnasse, obowiązują także grupowe stawki hotelowe dla uczestników ICANN meeting, a rezerwacje mogą być dokonywane za pośrednictwem specjalnej strony internetowej.

Szczegółowe informacje dotyczące hoteli, transportu oraz szczegółowej tematyki spotkania, zostaną przedstawione niebawem. Jednocześnie ICANN informuje o możliwości zgłaszania wszelkich zapytań w związku z imprezą na mail meeting@icann.org.

Także w Paryżu, w tym samym hotelu, w dniach 19.~20. czerwca odbywać się będzie Domainer Meeting 2008. Zgodnie z tradycją poprzednich spotkań “Domainer Meeting”, także impreza francuska będzie wydarzeniem łączącym regionalnych oraz międzynarodowych inwestorów domen, reprezentantów ICANN oraz Rejestrów.

Aby uzyskać więcej informacji o Domainer Meeting 2008, skorzystaj z linku - http://www.domainermeeting.eu/

Leave a Comment 
Close
E-mail It