What is this? From this page you can use the Social Web links to save AfterMarket.pl częścią grupy EuroDNS S.A. to a social bookmarking site, or the E-mail form to send a link via e-mail.

Social Web

E-mail

E-mail It
August 20, 2009

AfterMarket.pl częścią grupy EuroDNS S.A.

Posted in: Wszystkie

Firma EuroDNS S.A., europejski lider w dziedzinie rejestracji domen internetowych, podpisała porozumienie z Michau Enterprises Limited – operatorem serwisu AfterMarket.pl, największej giełdy domen internetowych w Polsce.
W ramach tego porozumienia, EuroDNS otrzyma udziały w spółce Michau Enterprises Limited oraz licencję na użytkowanie oprogramowania giełdy domen AfterMarket.pl. Oprogramowanie to pozwala na zarządzanie giełdą domen internetowych oraz udostępnianie klientom różnorakich usług dodatkowych, takich jak przechwytywanie, parkowanie, rejestracja i testowanie domen.

Licencja na użytkowanie oprogramowania pozwoli nam na szybkie zaoferowanie naszym klientom szerokiego wachlarza usług rynku wtórnego.” – powiedział Xavier Buck, prezes EuroDNS S.A. „Oprogramowanie jest już sprawdzone na rynkach Europy Wschodniej; pozwala na obsługę wielu języków, walut oraz rejestrów domen, dlatego jest idealnym rozwiązaniem dla naszych potrzeb.
Michał Pleban z Michau Enterprises Limited dodaje: „Partnerstwo z EuroDNS pozwoli na wzmocnienie naszej pozycji na polskim rynku, poprzez zwiększenie zainteresowania zagranicznych inwestorów polskimi domenami. Połączenie naszego doświadczenia na wtórnym rynku domen ze światowymi kontaktami firmy EuroDNS stanowi doskonałą kombinację dla wszystkich zaangażowanych stron.

EuroDNS S.A. planuje otworzenie pod koniec roku kilku serwisów internetowych opartych na licencjonowanej technologii, wykorzystując swoje wieloletnie kontakty z europejskimi inwestorami rynku domen. Pod jeden z serwisów zostanie wykorzystana domena DomainAuctions.com.

EuroDNS jest międzynarodową firmą z siedzibą w Luksemburgu, specjalizującą się w rejestracji narodowych domen internetowych. Świadczy usługi zarówno drobnym klientom indywidualnym, jak i dużym korporacjom oraz właścicielom dużych portfolio domen.

Serwis AfterMarket.pl powstał w 2008 roku jako pierwsza w pełni profesjonalna giełda domen internetowych w Polsce. Wraz z bliźniaczym serwisem Dropped.pl jest obecnie niekwestionowanych liderem wtórnego rynku domen w naszym kraju. Do tej pory na giełdzie dokonano 4800 transakcji na łączną kwotę 1450000 złotych.


Return to: AfterMarket.pl częścią grupy EuroDNS S.A.