The Domain Name Industry News


Powstaje LatDNS.com - nowa marka obok AsiaDNS.asia i EuroDNS.com

Filed under: Wszystkie — Business Reporter at 8:16 am on Tuesday, September 9, 2008

9. wrzesień 2008 - Po Europie i Azji, EuroDNS ma przyjemność przybliżyć globalnym użytkownikom Internetu, domenowy rynek Ameryki Łacińskiej, uruchamiając platformę www.LatDNS.com Nowa usługa, dostępna jest od dzisiaj w EuroDNS w niewiarygodnie niskich cenach, jak rozszerzenie .COM.MX, które można zarejestrować bez ograniczeń za kwotę tylko 9€. Do meksykańskiego rozszerzenia domenowego, dołączy niebawem w EuroDNS ok. 30 kolejnych domen z regionu Ameryki Łacińskiej.

“Od momentu powstania EuroDNS w 2002r., firma zawsze zmierzała do możliwości zapewnienia swoim Klientom jak największego wyboru w rejestracjach domen internetowych na lokalnych rynkach”, mówi Xavier Buck, Prezes Zarządu EuroDNS S.A. “Zbudowany na podstawie wielkiego sukcesu, jaki osiągnęliśmy z domenami azjatyckimi .ASIA, które obejmują rynki od Chin (.CN) do Wietnamu (.VN), LatDNS jest naturalną ewolucją tej strategii, a my jako zespół, jesteśmy szczególnie zaszczyceni możliwością zaoferowania domeny .MX w tej szczególnie niskiej cenie tylko 9€”. Osoby indywidualne, a przede wszystkim firmy, nieprzerwanie poszukują metod promowania własnych marek oraz usług na lokalnych rynkach, co często nie jest łatwe. Pierwszym ograniczeniem bywają trudności w wypełnieniu wymogów formalnych rejestracji. Druga kwestia do znalezienie odpowiedniego Registrara, który jest w stanie obsługiwać wszystkie rozszerzenia w jednym panelu administracyjnym. LatDNS.com, działając na platformie dobrze znanego na świecie Registrara EuroDNS, jako kolejna marka spółki akcyjnej z Luxembourga obok AsiaDNS.com, podąża za tradycją EuroDNSu w upraszczeniu rejestracji domen dla każdego użytkownika. Korzystając z darmowego konta w EuroDNS, każdy może bez ograniczeń spawdzić dostępność danego ciągu znaków w ponad 200 rozszerzeniach, a następnie zarejestrować swoje domeny w kilku krokach w tak prosty sposób, jak to tylko możliwe.

“.MX jest jednym z rozszerzeń, które dopuszczają rejestrację dla firm oraz osób indywidualnych z całego świata, bez ograniczeń wynikających z wykazywanej obecności w danej części świata”, mówi Jean-Christophe Vignes, Executive Vice-President i General Counsel w EuroDNS. Podczas gdy rozszerzenia Brazylii (. BR), Argentyny (.AR), Chile (.CL) oraz Wenezuelii (.VE), dołączają do dostępnej domeny .MX już dziś, w najbliższych miesiącach Klienci EuroDNS uzyskają dostęp do kolejnych latyno-amerykańskich rozszerzeń domenowych. Wszystkie z nich będą dostępne w tym samym, prostym interfejsie, dostępnym na stronie www.LatDNS.com

Źródło: Press release EuroDNS S.A. dla DomainNews.com

Leave a Comment 
Close
E-mail It