What is this? From this page you can use the Social Web links to save Wyprzedaż 3-literowych nazw w domenie .be to a social bookmarking site, or the E-mail form to send a link via e-mail.

Social Web

E-mail

E-mail It
April 03, 2008

Wyprzedaż 3-literowych nazw w domenie .be

Posted in: Wszystkie

Ciekawą tendencję można zaobserwować w ostatnich miesiącach wśród rejestracji domen narodowych Belgii (.be ccTLD). Po relatywnie spokojnym okresie następującym po wygaśnięciu promocji cenowych belgijskiego Registry z 2006r., zauważalny jest znaczący wzrost rejestracji domen 3-znakowych w domenie .be

Bazując na informacjach uzyskanych z belgijskiego Registry, w pierwszych trzech miesiącach tego roku odnotowano ok. 1500 rejestracji domen 3-znakowych. Czy zachętą do tych rejestracji była obniżka cen w rejestrze, a może ostatnie sprzedaże belgijskich domen 3-znakowych na Sedo.com?

mlm.be $1,224
imh.be $490
pkr.be $1,330
neo.be $293

Aby zarejestrować domenę .be, polecamy Registrara globalnego EuroDNS.com, który specjalizuje się w masowych rejestracjach domen międzynarodowych. W miesiącu kwietniu, EuroDNS zachęca wszystkich Klientów specjalną ceną rejestracji domen .be - z użyciem kodu promocyjnego BE4U, który można dodać w panelu klienckim, roczny koszt utrzymania domeny .be to tylko 5,30 € (zarówno rejestracja jak i odnowienie).


Return to: Wyprzedaż 3-literowych nazw w domenie .be