The Domain Name Industry News


TrademarkNews.com - nowy serwis dla właścicieli znaków handlowych

Filed under: Wszystkie — Business Reporter at 8:17 am on Saturday, March 29, 2008

Monachium, 28. marzec 2008 - TrademarkNews.com, nowy serwis dedykowany dla branży skupiającej się wokół marek rozpoznawalnych produktów oraz znaków handlowych, powstał z myślą dostarczaniu najświeższych i najbardziej istotnych informacji dotyczących trademarków.
Będąc partnerem DomainNews.com, doskonale rozpoznawalnego na świecie źródła informacji ze świata biznesu domen internetowych, TrademarkNews.com odpowiada na bardzo szybko rosnące potrzeby międzynarodowych przedsiębiorców, poszukujących sprawdzonego źródła informacji oraz dostępu do najważniejszych raportów.Informacje zamieszczane w serwisie TrademarkNews.com zawierają streszczenia raportów, analizy oraz komentarze z najważniejszych wydarzeń w branży. Dostęp do portalu, podobnie jak do innych serwisów prowadzonych przez Quinv S.A., jest oczywiście nieograniczony i darmowy dla wszystkich użytkowników Internetu.

TrademarkNews.com zachęca także do przesyłania do naszej redakcji wszystkich wiadomości związanych z tematyką znaków handlowych. Najciekawsze artykuły zostaną opublikowane w naszym serwisie.
Zgłoszenia można kierować do nicole.klein@ebrandservices.com lub za pośrednictwem formularza dostępnego na TrademarkNews.com

Leave a Comment 
Close
E-mail It