The Domain Name Industry News


DomainerMeeting kilka dni przed spotkaniem ICANN

Filed under: Wszystkie — Business Reporter at 10:07 pm on Thursday, February 28, 2008

W czerwcu tego roku, zespół EuroDNS organizuje europejską konferencję dla wszystkich uczestników rynku domen internetowych. Spotkanie odbędzie się na kilka dni przed paryską konferencją ICANN.

DomainerMeeting.EU

Lokalizacja: Hotel Meridien Montparnasse, Paris
Data: czerwiec 19-20, 2008

ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ TERAZ

DomainerMeeting Paris zostanie zorganizowane dokładnie w tym samym hotelu, gdzie spotkają się uczestnicy ICANN meeting, z 1-dniową przerwą pomiędzy imprezami. Połączenie konferencji ICANN oraz konferencji rynku domen organizowanej przez EuroDNS, jest interesującym debiutem, którego efektów z niecierpliwością oczekujemy.

Na dotychczasowych spotkaniach ICANN, mieliśmy przyjemność uczestniczyć w wielu sesjach dotyczących domenowego rynku wtórnego. Poziom zainteresowania uczestników takich sesji tematyką łączącą politykę rejestracji domen oraz uwarunkowań rynkowych, jest szczególnie wysoki.

DomainerMeeting jest okazją do zapoznania się z najważniejszymi osobami ze świata domen internetowych, zarówno z ludźmi tworzącymi rynek pierwotny Registrarów jak i secondary market. Konferencje ICANN oraz DomainerMeeting będą także doskonałą okazją dla obu stron, aby wymienić wzajemne doświadczenie - domainerze zobaczą jak wyglądają spotkania ICANN, a uczestnicy częstych konferencji ICANN wezmą udział w spotkaniu głównych graczy rynku wtórnego domen internetowych - rynku, który jest niezwykle silny i wciąż bardzo szybko się rozwija.

To wszystko w jednym z najpiękniejszych miast na świecie - w Paryżu, możliwe do zrealizowania w trakcie jednego lotu do Francji.

Do zobaczenia w Paryżu!

Leave a Comment 
Close
E-mail It